Kurs ve Atölyeler


IDEA 2019 : Uygulamalı lar

Genel Bilgiler: Her a önceden kayıt olunmalıdır ve kontenjanı 40 katılımcıdır. Her bir eğitmen için beş iyer olacaktır. süresi 60 dakikadır.

               
                                                         
Erken kayıt; 24 Mart'a kadar : başına 700 TL + %18 KDV
Geç kayıt; 24 Mart itibariyle : başına 950 TL + %18 KDV

KURS ADI

KURS DİREKTÖRÜ

EĞİTİMCİ

YERİ

SALON

TARİH

SAAT

KURS VIII- Primary Surgical Excision amd Suturing /
Dermatolojide Primer Cerrahi Ekzisyon ve Sütur Teknikleri ( ÜCRETSİZ ) ( DOLU )

Tahsin Görgülü, Seda Yıldız

Tahsin Görgülü, Seda Yıldız

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 1

24.04.2019

14:00 - 15:00

KURS X- CPR & Face/Hand Block Anesthesia /
Acil Müdahale ve Sinir Blok Anestezi Kursu ( ÜCRETSİZ )

Saliha Kırbaş, Ezgi Erkılıç

Saliha Kırbaş, Ezgi Erkılıç

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 2

24.04.2019

16:15-17:15

KURS V- Botilinum Toxin Applications 1 / Botilinum Toksin Uygulamaları 1

Dilek Peker, Fatma Yıldız, Oya Kal Ermiş, Yeşim Akpınar Kara, Rasime Erkan, Maiwad Hamidi,
Lütfiye Çoban, Kerem Baykal, Ahmet Konuş, Filiz Kuşak, Dilara Şerefhanoğlu Turgut

Hospital

 

25.04.2019

10:00 - 11:00

KURS I- Basic Dermal Fillers 1 / Dermal Dolgu Temel 1

Wolfgang Redka-Swoboda

Wolfgang Redka-Swoboda, Ersin Aydın, Nilgün Solak, Başar Kaya,
Işıl Çeri, Mustafa Bayram, Dilek Başaran, Tahsin Görgülü, Şehriyar Nazari

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

25.04.2019

11:00 - 12:00

KURS VI- Botilinum Toxin Applications 2 / Botilinum Toksin Uygulamaları 2

Zafer Atakan

Zafer Atakan, Fatma Yıldız, Oya Kal Ermiş, Yeşim Akpınar Kara, Rasime Erkan, Maiwad Hamidi,
Lütfiye Çoban, Kerem Baykal, Ahmet Konuş, Filiz Kuşak, Dilara Şerefhanoğlu Turgut

Hospital

 

25.04.2019

11:00 - 12:00

KURS II- Basic Dermal Fillers 2 / Dermal Dolgu Temel 2

Ali Şahan

Ali Şahan, Ersin Aydın, Nilgün Solak, Başar Kaya, Işıl Çeri,
Mustafa Bayram, Dilek Başaran, Tahsin Görgülü, Şehriyar Nazari

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

25.04.2019

13:30-14:30

KURS IX- Nail Wire / Tırnak Kursu ( ÜCRETSİZ )

Gülru Erdoğan

Gülru Erdoğan, Saliha Kırbaş, Gül Aslıhan Çakır

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 1

26.04.2019

11:05 - 12:00

KURS III- Advanced Dermal Fillers 1 / Dermal Dolgu İleri 1

Lucia Calvisi

Lucia Calvisi, Erşan Ön, Fatma Yıldız, Ersin Aydın, Başar Kaya,
Ahmet Konuş, Ebru Sağlık, Kerem Baykal, Dilara Şerefhanoğlu Turgut, Maiwad Hamidi

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

27.04.2019

09:00 - 10:00

KURS VII- Thread Course / İp Kursu ( DOLU )

Tunç Tiryaki

Tunç Tiryaki, Hüray Hügül, Ahmet Konuş, Gaye Sarıkan

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 1

27.04.2019

09:00 - 10:00

KURS IV-Advanced Dermal Fillers 2 / Dermal Dolgu İleri 2

Ömür Tekeli

Ömür Tekeli, Erşan Ön, Fatma Yıldız, Ersin Aydın, Başar Kaya, Ahmet Konuş,
Ebru Sağlık, Kerem Baykal, Dilara Şerefhanoğlu Turgut, Maiwad Hamidi

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

27.04.2019

10:30 - 11:30

KURS I- Basic Dermal Fillers 1 & 2 / Dermal Dolgu Temel 1 & 2

Wolfgang Redka-Swoboda

Wolfgang Redka-Swoboda, Saliha Kırbaş, Mustafa Bayram, Oya Kal Ermiş, Yeşim Akpınar Kara, Tahsin Görgülü, Işıl Çeri

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

27.04.2019

11:20 - 12:30

KURS III- Advanced Dermal Fillers 1 / Dermal Dolgu İleri 1 ( DOLU )

Lucia Calvisi

 

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

28.04.2019

09:00 - 10:00

KURS IV-Advanced Dermal Fillers 2 / Dermal Dolgu İleri 2 ( DOLU )

Ömür Tekeli

 

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

28.04.2019

10:30 - 11:30

KURS II- Basic Dermal Fillers 2 / Dermal Dolgu Temel 2 ( DOLU )

Ali Şahan

 

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

28.04.2019

13:30-14:30

KURS I- Basic Dermal Fillers 1  / Dermal Dolgu Temel 1 ( DOLU )

Wolfgang Redka-Swoboda

 

Wyndham Grand Levent

Workshop Room - 3

28.04.2019

15:30 - 16:30



Ön Kayıtlı Atölyeler

Genel Bilgiler: Ön kayıtlı atölyelerin kontenjanı 50 katılımcıdır. Uzmanlar, canlı uygulamalarla birlikte katılımcıları bilgilendirecektir. Oturum & Canlı Uygulama Formatı. Atölye süresi 60 dakikadır.

Erken kayıt; 24 Mart'a kadar : başına 300 TL + %18 KDV
Geç kayıt; 24 Mart itibariyle : başına 500 TL + %18 KDV

ATÖLYE ADI

ATÖLYE DİREKTÖRÜ

SALON

TARİH

SAAT

Scalp-Hair restoration PRP / Mezoterapi

Hatice Erdem Kuran, Dilara Şerefhanoğlu Turgut

Workshop Room - 2

24.04.2019

14:00 - 15:00

Injectable Rejuvenators Face / Vitamin, Mezoterapi

Gaye Sarıkan, Yeşim Akpınar Kara

Workshop Room - 1

24.04.2019

16:15 - 17:00

V-Lift for Lower Face / Dolgu ile Daha Zayıf Görünüm

Ali Şahan

Workshop Room - 1

25.04.2019

09:00 - 10:00

Pearls in Esthetic & Cosmetic Dermatology / İnciler ( ÜCRETSİZ )

Zehra Aşiran Serdar

Workshop Room - 1

25.04.2019

10:00 - 11:00

Thread Atelier / Thread Atölyesi

Ebru Şimşek Celkan

Workshop Room - 2

25.04.2019

15:00 - 16:00

Non-Surgical Nose & Chin Re-modelling / Burun ve Çene Şekillendirme

Aslı Eralp

Main Hall - B

25.04.2019

17:10 - 18:00

Ömür Tekeli Atelier for Facial Rejuvenation / Ömür Tekeli Atölyesi

Ömür Tekeli

Workshop Room - 1

26.04.2019

09:00 - 10:00

Kubilay Yücel Atelier of Anti-Aging Injectables / Kubilay Yücel Atölyesi

Kubilay Yücel

Workshop Room - 1

26.04.2019

14:00 - 15:00

Şehriyar Nazari ile Dermal Dolgu Deneyimleri. ( ÜCRETSİZ )

Şehriyar Nazari

Workshop Room - 1

27.04.2019

13:30 - 14:00

Atelier of Wonders with Fillers & Else / Harikalar Atölyesi

Wolfgang Redka-Swoboda

Main Hall - B

27.04.2019

15:30 - 16:15

Periorbital Rejuvenation with Filler / Periorbital Rejuvenasyon Dolgu

Lucia Calvisi

Main Hall - B

27.04.2019

16:10 – 16:50